Mert Demir ve Serenay Sarıkaya, Ajda Pekkan konserinde! Biri locada biri sahne önünde

Ajda Pekkan dün akşam Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcıya, Mabel Matiz, Cem Adrian, Hande Yener, Norm Ender, Selda Bağcan, Işın Karaca, Nilüfer, Semicenk gibi isimler eşlik etti.

Konserde yer alması beklenen Mert Demir, geçirdiği burun operasyonu sebebiyle sosyal medya hesabından sahneye çıkamayacağını duyurmuştu. Ünlü şarkıcı Pekkan’a izleyici olarak eşlik etti. 

Ünlü şarkıcı Mert Demir geçtiğimiz günlerde burun operasyonu geçirmiş, sevgilisi Serenay Sarıkaya ise hastanede nöbet tutmuştu. Geçirdiği ameliyat sebebiyle sahne alamayan Demir, dün akşam seyirciler arasında yer aldı.

MERT DEMİR’DEN ‘AJDA PEKKAN KONSERİ’ AÇIKLAMASI

Demir, konsere çıkamayacağını şu sözlerle sosyal medya hesabından duyurmuştu:

Yarın gerçekleşecek olan Ajda Pekkan, İnönü Stadyumu konserinde geçirdiğim ameliyat dolayısıyla sahneye çıkamayacağımı üzülerek duyurmak isterim. Harika bir konser olsun.

LOCADA DANS!

Konser öncesi muhabirlerle sohbet eden Demir’e, Serenay Sarıkaya’nın nerde olduğu soruldu. Ünlü şarkıcı ise ‘Gelecekti, birazdan arayacağım’ dedi. Konserin ilerleyen saatlerinde sahne içinde oturan Mert Demir’in sevgilisi Sarıkaya’nın locada dans ettiği anlar gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x